طراحی سایت
سه شنبه 30 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

اخبار هفتکل

عملکرد کورش هاشمپور را در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفتکل چگونه ارزیابی می کنید؟

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

این نظرسنجی از شامگاه امشب (دوشنبه) آغاز و تا شامگاه جمعه 3 اسفندماه در تمامی صفحات سایت خبری ندای هفتکل (سمت راست - بالا) فعال می باشد.


رضایت ۷۰درصدی از عملکرد حجازی در صنعت، معدن و تجارت هفتکل

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

در این نظرسنجی 70 درصد از شرکت کنندگان، عملکرد حجازی را در اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان هفتکل «خوب» عنوان کردند، 28/3 درصد عملکرد وی را «ضعیف» عنوان نمودند و 1/7 درصد دیگر نیز گزینه «متوسط» را انتخاب کردند.


اعزام ۱۴۵ دانش آموز پسر هفتکلی به مناطق عملیاتی جنوب +عکس

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

مدیر آمورش و پرورش شهرستان هفتکل از اعزام 145 نفر از دانش آموزان مدارس پسرانه ی مقطع متوسطه ی دوره ی دوم به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.


اعزام کاروان ۴۴نفره بانوان زائر اولی ها از هفتکل به مشهد مقدس

نماینده و مسئول دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان هفتکل از اعزام کاروان۴۴ نفره بانوان زائر اولی از صبح امروز شنبه ۲۷ بهمن ماه به مشهد مقدس خبر داد

 

حجت السلام علی ایاسه در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل اظهار داشت: الحمدالله با برنامه ریزی آستان قدس رضوی که با همت تولیت آستان قدس رضوی در کل کشور صورت گرفته و خدمات ارزنده ای که در استان خوزستان و خصوصا در شهرستان هفتکل انجام گرفت، شناسائی افرادی هستند که تا بحال به مشهد مقدس مشرف نشده اند.

 

حجت الاسلام ایاسه بیان کرد: در حال حاضر برای سومین بار کاروان زائر اولی ها شهرستان هفتکل  و حومه و از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی  وشناسائی وعازم مشهد مقدس شدند.

 

نماینده آستان قدس رضوی در شهرستان گفت: در آینده نیز تلاش خواهیم کرد تا افراد بیشتری که تا بحال مشرف نشده اند را شناسایی و مقدمات سفر آنها را برای زیارت مهیا کنیم.

 

وی در پایان اظهار داشت: از فرماندهی سپاه  حضرت ولی عصر استان خوزستان سردار شاهوارپور، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج هفتکل سرگرد حسنی و شیروان سلطانی مدیر کمیته امداد که در این امر خداپسندانه ما را یاری نمودند، تقدیر و تشکر می نمایم.

امام جمعه هفتکل: انگار نه انگار که شرکت سیمان خوزستان در حوزه سرزمینی هفتکل است

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

حجت الاسلام خلیلی بیان داشت: با توجه به این شرکت سیمان خوزستان در حوزه سرزمینی هفتکل است ولی جوانان آن کمترین سهم اشتغال را در آن  دارند.


اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر