طراحی سایت
سه شنبه 30 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

سیروس حسین پور، اخلاق و مردم داری/ افشین یوسفی از فردا مواظب ذره بین های خبرنگاران باشد

 

 

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، سیروس حسین پور که از مدیران توانمند و خوش اخلاق اداره آموزش و پرورش هفتکل است، فردا تودیع و افشین یوسفی جایگزین وی می شود.

 

حسین پور که در دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری مسئولیت ستاد فرهنگیان حامی روحانی در اهواز را بر عهده داشت، در آذرماه سال ۹۳ به عنوان رئیس اداره آموزش و پرورش هفتکل منصوب شد.

 

در حالی که پیش از حسین پور جوی پرحاشیه و ناامن در آموزش و پرورش به طور واضح نمایان بود، اما با ورود حسین پور و اخلاق مداری وی این جو آرام آرام به فضای مناسب و مورد قبول شکل گرفت.

 

 

حسین پور که از نیروهای تقی زاده است و با ارتباطی نزدیکی که با وی دارد، توانست سایت اداری آموزش و پرورش را به یک ساختمان جدید و نوساز نقل مکان کند.

 

 

بدون شک در دوران حسین پور با تلاشهای وی، توجه خاصی به مدارس روستایی و همچنین جذب تجهیزات اداری در این شهرستان محروم شد، بطوری که شاید در ۱۰سال قبل بی سابقه یا نادر بود.

 

 

علارغم تجهیزات و امکانات بسیار ارزنده ای که در این دوران به هفتکل اختصاص یافت اما انتقادهایی نیز در حوزه آموزش وارد است.

 

 

اما دلیل این انتقاد و ضعف ها، عدم وجود نیروهای توانمندی بود که بعضا بنابر دلایل شخصی هفتکل را رها کرده و به شهرهای دیگر انتقالی گرفتند و یا کسانی بودند که زیر بار مسئولیت نمی رفتند.

 

 

و متاسفانه در بعضی قسمت ها کسانی مسئولیت بر عهده گرفتند که حتی شاید از پس مدیریت یک دبستان هم بر نیایند و حسین پور ناجاراً مسئولیت را بر عهده آنها سپرد.

 

 

به هر حال حسین پور در دوران سه ساله خود برای هفتکل از همه لحاظ یک مدیر نمونه و تلاشگری بود که جای دارد از ایشان به طور ویژه قدردانی شود.

 

 

اگر چه هنوز افشین یوسفی به عنوان رئیس آموزش و پرورش هفتکل معارفه نشده و نمیتوان وی را نقد کرد، اما یوسفی باید از فردا مواظب ذره بین های خبرنگاران، قلم بدستان و اولیا دانش آموزان باشد تا بتواند پاسخ قابل قبولی برای این اعتماد علی عسکر ظاهری و نزدیکان وی داشته باشد.

 

 

گزارش از: علی عوض نژاد

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 پاسخ: سیروس حسین پور، اخلاق و مردم داری/ افشین یوسفی از فردا مواظب ذره بین های خبرنگاران باشدهمشهری 1396-11-04 04:54
منظور میرزا بنویس که شما نبودید..حمایت یک طرفه از نماینده مجلس جای سوال دارد..مشاور فرهنگی فرماندار فکر کنم فقط دهان پرکن باشه...بنر چاپ کردن خیلی بهتر وووو از دست به قلم بودن چند مدته برای فرماندار..یک کم از شم خبرنگاری بکار ببری و به گذشته نگاه بیاندازید موفق ترید..همشهری مسجد سلیمانی عزیز
نقل قول کردن
 
 
0 #2 پاسخ: سیروس حسین پور، اخلاق و مردم داری/ افشین یوسفی از فردا مواظب ذره بین های خبرنگاران باشدهمشهری 1396-11-05 01:54
سلام..دوست خبر نگار فکر نمی کردم نظرم چاپ کنید اما با چلپ کردن نظر مشخصه هنوز عرق هفتکلی دارید..
تشکر
نقل قول کردن
 
 
0 #3 متاسفم برای جاه طلب هارضا 1397-01-25 16:57
افسوس و صد افسوس که همین افرادی که دارین اینقد در لابه لای جملاتان آنها بزرگ می کنید در خبرنگاری امید نوشتن که حسین پور جای خود را به یک معلم مسجد سلیمانی داد. زشت از این جمله نشنیده ام . قدرت خوب است فقط در راستای عمرانی وطن وگرنه عاقبتش معلوم است
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر