طراحی سایت
چهارشنبه 21 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

پاسکاری برای جذب ۴۰نفر در نمکزدایی هفتکل

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، پس از چند ماه تلاش و رفت و آمدهای متعدد کارگران اخراجی، تلاشهای نماینده مجلس، فرماندار، دادستانی، امام جمعه و سایر مسئولان دولتی و جلسات پیاپی در مرکز استان و شرکت نفت مسجدسلیمان بالاخره قرار بر این شد تا از مجموع کارگران اخراجی، ۴۰نفر در شرکت نمکزدایی در شهرستان هفتکل مشغول شوند.

 

 

حال در این شرایط حساس، مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان، انتخاب کارگران را به نماینده مردم هفتکل در مجلس شورای اسلامی واگذار کرده است.

 

 

نماینده مردم در مجلس نیز این انتخاب را به فرمانداری پاس داد تا زیر بار مسئولیتش نماند و فرمانداری نیز این موضوع را به دیگری سپرد.

 

 

شنیده های ندای هفتکل حکایت از این دارد که قرار است فردا دوشنبه اسامی افراد مشخص و پس فردا (سه شنبه) به شرکت نفت معرفی شوند، اما این افراد چگونه و بر چه اساس مشخص می شوند و چه کسی آنها را مشخص میکند، هنوز معلوم نیست.

 

 

پیشنهاد ندای هفتکل به مسئولان امر اینست که زیاد خود را درگیر این معمای نه چندان پیچیده نکنند و با در نظر گرفتن شرایط لازم (مدرک تحصیلی و...) افراد را با توجه سابقه کار و زمان شروع به کار در نمکزدایی، جذب کنند.

 

 

یعنی مدیرعامل شرکت پتروپارت و شرکت او ای دی لیست کارگران را به همراه زمان شروع کارشان تحویل اداره کار دهد، تا فرمانداری و مجموعه مربوطه، ۴۰نفر ابتدایی را جذب نمایند.

 

 

البته باید تبصره ای نیز برای اعتراض کسانی که در برگزاری این روش، از غافله جذب عقب می مانند گذاشته شود تا به اعتراض ها رسیدگی گردد.

 

 

به نظر میرسد، این روش ساده میتواند بهترین روش برای جذب افراد بوده و تا حدی که امکان دارد از حواشی بعد از آن جلوگیری میشود.

 

 

نویسنده: علی عوض نژاد

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

پربازدیدترین های پنج روز گذشته

    طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر