طراحی سایت
چهارشنبه 21 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

بدرقه پسران دانش آموز هفتکلی برای شرکت در مسابقات قرآن، عترت و نماز +تصاویر

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل به نقل از روابط عمومی اداره ی آموزش و پرورش شهرستان هفتکل، دیروز چهارشنبه دوم اسفندماه جاری مراسم بدرقه ی کاروان گلهای قرآنی پسران، جهت حضور در پانزدهمین  دوره ی مسابقات قرآن، عترت و نماز قطب یک استان، با حضور جمعی از والدین، مدیر، معاونین و کارشناسان اداره ی آموزش و پرورش منطقه  برگزار شد.

 

در این مراسم باشکوه و قرآنی، افشین یوسفی مدیر اداره ی آموزش و پرورش شهرستان هفتکل طی سخنانی، شرکت در مسابقات استانی قرآن را با اهمیت دانست و اظهار داشت : بر همه ی ما مسلمانان فرض است که احکام و تعالیم قرآنی را در زندگی روزمره ی خود ساری و جاری کنیم چرا که عمل به دستورات قرآن انسان را به سعادت حقیقی رهنمون می سازد.

 

در ادامه  عبدالرضا خلیلوند معاونت پرورشی اداره ی آموزش و پرورش شهرستان هفتکل نیز به ایراد سخن پرداخت و گفت: هدف از  شرکت دانش آموزان در مسابقات قرآن، عترت و نماز، ترویج و گسترش فرهنگ و تعالیم قرآنی در جامعه است.

 

خلیلوند افزود: گلهای قرآنی  پسران شهرستان هفتکل در رشته های قرائت تحقیق، حفظ، ترتیل، اذان، احکام، مداحی، تفسیر، صحیفه ی سجادیه، نهج البلاغه و ... با دانش آموزان 14 شهرستان قطب یک  استان، طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه  (دوم و سوم اسفندماه 96)، در شهرستان مسجدسلیمان، به رقابت خواهند پرداخت.

 

تصاویر مربوطه را در زیر مشاهده کنید:

 

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

پربازدیدترین های پنج روز گذشته

    طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر