طراحی سایت
دوشنبه 19 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

احتمال جدا شدن باغلمک از حوزه انتخاباتی ایذه و تشکیل حوزه جدید باغملک - هفتکل

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس امروز یکشنبه 13 اسفندماه  از احتمال اضافه شدن 40 نماینده به مجلس شورای اسلامی در دوره بعدی انتخابات خبر داد.همچنین برخی از منابع خبری نیز سهم خوزستان از این افزایش را 3 نماینده اعلام و افزودند این سه نماینده به حوزه های اهواز، دزفول و بندرماهشهر و یا ایذه و باغملک اختصاص خواهند یافت.با این وجود و شایعاتی که چندی پیش شنیده شده است، احتمال میرود در دوره بعدی انتخابات مجلس شورای اسلامی، شهرستان ایذه از باغملک جدا و دارای یک نماینده مستقل شود.همچنین شنیده می شود در دوره بعدی انتخابات مجلس، شهرستان هفتکل از حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی و اندیکا جدا و حوزه جدید باغملک و هفتکل تشکیل شود.برخی شنیده های غیررسمی ندای هفتکل نیر حکایت از این دارد که تشکیل حوزه جدید باغملک و هفتکل توسط وزارت کشور و ریاست جمهور تایید و نهایی شده است.

 


گزارش از: علی عوض نژاد

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 پاسخ: احتمال جدا شدن باغلمک از حوزه انتخاباتی ایذه و تشکیل حوزه جدید باغملک - هفتکلمکوندی 1396-12-14 20:12
4 دوره است دارید هی میگید هفتکل قرار است از مسجدسلیمان جدا شود به باغملک بپوند !!!! چرا دارید با افکار مردم بازی می کنید ؟!!!!! این شایعات سبب سردی رابطه هفتکل با مسجدسلیمان گشته است.
نقل قول کردن
 
 
+1 #2 پاسخ: احتمال جدا شدن باغلمک از حوزه انتخاباتی ایذه و تشکیل حوزه جدید باغملک - هفتکلسروش بابادی 1396-12-15 19:27
دروددبر تعصب مردم هفتکل !!!!! از نظر تقسیمات کشوری هر دم و دقیقه بخشی از هفتکل به نفع شهرستانهای پر جمعیت مجاور جدا میشود!!!!! تمام مسولان شهر ابراز بی خبری می کنند و از نظر سیاسی ( مجلس ) هم یه سری با رامهرمز هستیم یه سری با مسجدسلیمان هستیم و اکنون صبحت باغملک است .
نقل قول کردن
 
 
0 #3 فرهادفرهاد 1396-12-20 10:54
متاسفانه با هفتکل مثل یک گوشت قربانی برخورد میشه ایندفعه برای اینکه فعلان شهر دارای نماینده مستقل بشه دارن هفتکل رو قربانی میکنن ومیفرستنش به سمت جدید واگر اینطور بشه به نظر من تمام مردم هفتکل خودشون جمع کنن وبرن از هفتکل خیلی محترمانه تر هست چون مطمئن باشید مهمانان جدید حتی نمیزارن اسم هفتکل هم باقی بمونه چه برسه به خودش هفتکل چون جمعیت کم داره ونمیتونه نماینده مستقل داشته باشه الحاق به حوزه اهواز تنها راه برای مستقل شدنش هست.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

پربازدیدترین های پنج روز گذشته

    طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر