طراحی سایت
چهارشنبه 21 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

سایت خبری تحلیلی ندای هفتکل پنج ساله شد

 

خبرگزاری ندای هفتکل فعالیت رسانه ای خود را در دوم اردیبهشت ماه 1392 در سایت خبری آغاز و بعدها با پیشرفت فضای مجازی، از اواخر سال1395 در کانال تلگرامی ادامه و توسعه داد.

 

 

پنج سال پیش در چنين روزهایي و در عين همه ملاحظات و خطرات سیاسی که در زمان انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و البته نصیحت های برخي دوستان، دل به دريا زديم و به عنوان سایت خبري تحلیلی مستقل با عنوان «خبرگزاری ندای هفتکل (هفتکل ندا)» با شعار «رقابت در صداقت» وارد عرصه رسانه شديم.

 

 

ندای هفتکل در طول فعالیت پنج  ساله خود سعی بر این کرد تا با اطلاع رسانی دقیق و به دور از حواشی اخبار شهرستان هفتکل و بعضاً استان خوزستان، ایران و جهان، با مخاطبان فهیم در ارتباط و تعامل باشد.



خوشحالیم که توانستیم 5 سال با تمام سنگ اندازی ها، تهدید ها و مانع ها به زادگاهمان خدمت کنیم و ثانیه ای دست از حقیقت گویی بر نداشته ایم؛ خودمان هم با رعايت صدها خط قرمز همواره استرس داشتيم و هنوز هم داريم و با همه خوب و بد اما خوشبختانه امروز پای به شش سالگی گذاشتیم.



در برخی مواقع بدلیل اینکه نشر خبر درسایت، تنظیمات و ماژول بندی خاصی برای خود دارد، باعث می شود تا تاخیری در نشر اخبار، نسبت به کانال های تلگرامی دیده شود. زیرا کانال های تلگرامی تنظیمات و قالب بندی خاصی ندارد.



از این بابت، معمولاً از یک طرف سایت های خبری دارای قالب بندی زیبا و جداگانه ای هستند که کانال های تلگرامی از این خاصیت برخوردار نیستند اما آن سوی قضیه، کانال های تلگرامی که قالب بندی خاصی ندارند، بدون نیاز به تنظیمات ماژول و... اخبار را زودتر از سایت ها منتشر می کنند.



قطعاً خوب میدانیم اگر حمایت دوستان بزرگوارمان نبودند، امروز ندای هفتکلی وجود نداشت و امروز هم خوب می‌دانیم که زنده ماندن ما در گرو همکاری شهروندان و دوستانیست که در عرصه خبر و اطلاع رسانی با ما همکاری می کنند و به صورت افتخاری خبرنگار و حامی ندای هفتکل هستند.



لازم می دانم از تمامی عزیزان، دوست و همکارانی که در تمامی دوران فعالیت سایت ندای هفتکل چه در زمینه خبرنگاری چه در زمینه مشاوره که برای هر چه بهتر شدن کیفیت سایت قدم برداشتند تشکر ویژه ای داشته باشم.



امید است در ادامه فعالیت با همکاری دوستان و همکاران عزیزمان بتوانیم هر چه بهتر و پربار تر از گذشته در حوزه خبرنگاری و نشر دقیق و شفاف اخبار قدم برداریم.


علی عوض نژاد
مدیرمسئول خبرگزاری ندای هفتکل

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

پربازدیدترین های پنج روز گذشته

    طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر