طراحی سایت
سه شنبه 30 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

نگاهی به مرکز علمی کاربردی شهرداری هفتکل از زبان عضو شورای شهر

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل به نقل از کانال هفتکلی ها، یکی از نقاط قوت شوراهای دوره سوم و چهارم گرفتن مجوز و راه اندازی مرکز علمی کاربردی شهرداری بود که در مقطع کاردانی و رشته های فنی به جذب فارغ التحصیلان شاخه کاردانش و فنی حرفه ای روی آورد.

 

کانال هفتکلی ها در گفتگویی با عیدی محمد اصلانی عضو با سابقه و صریح شورای شهر هفتکل، آخرین وضعیت دانشگاه علمی کاربردی هفتکل را از جویا شد که در زیر منتشر شده است.هفتکلی ها: مرکز علمی کاربردی شهرداری چگونه راه اندازی شد و چرا هنوز در مقطع کارشناسی رشته های بیشتری را ارائه ندادند؟


عیدی محمد اصلانی : با سپاس از توجه شما، این مرکز با پیگیری های ویژه دوستان شورای شهر و با حمایت مهندس ممبینی و فرماندار سابق هفتکل در ساختمان مدیریت بحران شهرستان در سال 93 راه اندازی شد. با وجود برخی ابهامات در ساختار مالی این مرکز و فقدان ساختمان مستقل و همچنین بازرسی هایی که از ناحیه دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان و دانشگاه چمران صورت پذیرفت و با مشاهده ی تخلفات و مشکلات اداری خواهان تقلیل رشته های موجود می باشند. حال با وجود این مشکلات و تخلفات اداری، امکان ارائه رشته های جدید کارشناسی مقدور نمی باشد.

 هفتکلی ها: منظورتان از ابهامات مالی چیست؟


ع.ا : متاسفانه استقلال مالی مرکز خدشه دار شده است و حساب های مالی مرکز با حساب های شهرداری از بدو تشکیل دانشگاه ترکیب شده است که این امر غیر قانونی است... علیرغم تذکرات کتبی ،مهندس رضاییان شهردار محترم مبلغی بیش از یکصد و نود میلیون تومان مربوط به ترم بهمن ماه 96-97 ذخیره دانشگاه را از حساب خارج و به چرخه ی حساب های شهرداری وارد کرده است که باعث تضعیف موقعیت مرکز و تضعیف موقعیت تصمیم گیری مالی مدیریت مرکز شده است.

 هفتکلی ها: مگر ساختمان مدیریت بحران، تحویل مرکز علمی کاربردی نشده است؟


ع.ا: خیر، این ساختمان بطور موقت در اختیار مرکز بوده است و متاسفانه اقدامی برای خرید یا تملک زمین برای ساخت مرکز صورت نگرفته است.. انتظار میرفت ذخیره مالی دانشگاه برای خرید یک مکان یا زمین مستقل هزینه می شد که این اتفاق نیفتاده است.

 هفتکلی ها: آیا وضعیت فعلی ساختمان مرکز پاسخگو نیست؟


ع.ا : بله تا حدودی خوب است اما مصوبه شورای اداری شهرستان و مدیریت بحران استانداری بیش از این اجازه استفاده از ساختمان را نمی دهد و دستور تخلیه آن از سوی فرمانداری صادر شده است.

 هفتکلی ها: پیش بینی شما نسبت به فعالیت آینده این مرکز چه خواهد بود؟


ع.ا : اگر به مسئله ساختمان و عودت سرمایه ی مرکز به حساب خود دانشگاه بی توجهی شود قطعا با چالش روبرو و باعث اعلام انحلال از سوی مرکز خواهد شد، که در این خصوص باید شورای شهر و شهردار سریعا تصمیمات لازم را در خصوص این سرمایه پایدار اتخاذ نمایند.

 گفتنی است: دانشگاه علمی کاربردی هفتکل در حال حاضر دارای دو رشته ی کارشناسی حسابداری و عمران و چهار رشته کاردانی اعم از حسابداری، عمران، معماری و فن آوری اطلاعات مشغول فعالیت می باشد.

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر