طراحی سایت
پنجشنبه 22 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

قطعا شک نکنید در جریان جاده خروجی هفتکل دسیسه هایی وجود دارد که کار این همه به تاخیر افتاد/ همان آقایی که از تریبون نماز جمعه گفت باید خود مردم بیل کلنگ بدست بگیرند، راست گفت

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، سیدحسن موسوی عضو شورای اسلامی شهر هفتکل و رئیس شورای استان خوزستان صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان هفتکل با اشاره به تاخیر زیاد در تکمیل جاده خروجی هفتکل گفت: معاون اداره راه استان قول داده بود تا ۲۴خردادماه زیرسازی جاده خروجی بطور کامل انجام شود اما امروز که یکماه از آن گذشت هنوز حتی ۲کیلومتر از زیرسازی آن جاده هم انجام نشد.

 

وی افزود: نمیدانم چرا یکبار خود آقای پورسلان به هفتکل نمی آید و در هر جلسه یکی معاونینش را میفرستد که هیچ اختیاری از خود ندارند.

 

 وی ادامه داد: چطور اداره راه استان برای ترمیم جاده کمربندی بودجه دارد اما برای جاده خروجی بودجه ای ندارد. قطعا دسیسه ای در کار است که نمیگذارند این جاده تکمیل شود.

 

 موسوی تصریح کرد: آقای استاندار تا کنون یکبار در جلسه شورای اداری هفتکل شرکت نکرد، فقط یکبار در جلسه شورای اشتغال حضور داشت که در آن جلسه قول داده بود تا پایان سال ۹۶ جاده خروجی هفتکل تا میدان سیمان آسفالت و مورد بهره برداری قرار بگیرد، اما تا به امروز حتی تا روستای نمره دو هم آسفالت نشد.

 

 وی افزود: من مطمعن هستم که جاده باغملک که اخیرا شروع بکار کرده اند تمام می شود اما جاده خروجی هفتکل همچنان ادامه دارد. اتفاقا همان آقایی که از تریبون نماز جمعه پیشنهاد داد مردم باید خودشان بیل و کلنگ بدست بگیرند، کاملا درست گفت.

 

 موسوی تاکید کرد: قطعا در جریان جاده خروجی هفتکل دسیسه هایی در کار است که این همه به تعویق افتاد.

 

منتخب مردم هفتکل در پایان گفت: من همین حالا از امام جمعه محترم و سایر اعضای محترم شورای شهر میخواهم که فردا با هم برویم درب استانداری بنشینیم تا مشکل جاده خروجی حل شود وگرنه صبر مردم هم حدی دارد.

 

 

گزارش از: علی عوض نژاد

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 اخه چرااینقدر چسبیدین به جادهامیرمحمد 1397-04-25 01:17
اخه این مردم چه گناهی کردن که بایداینقدربدبخت ی بکشن
یااصلا برق قطع کنین یاوقتی وصل میکنید صاف وصل کنین
که وسایل برقی مردم نسوزند
نقل قول کردن
 
 
0 #2 پاسخ: قطعا شک نکنید در جریان جاده خروجی هفتکل دسیسه هایی وجود دارد که کار این همه به تاخیر افتاد/ همان آقایی که از تریبون نماز جمعه گفت باید خود مردم بیل کلنگ بدست بگیرند، راست گفترضا 1397-04-25 21:42
بحث جاده که سیدمطرح کرد درست وبجاست،ومنم موافق این حرفم که دسیسه ای درکارهست وقطعا پای نماینده ایذه وباغملک درمیان هست،ولی ازطرفی شهرداری ومجموع شهری بایدبه فکر جاده درون شهرهم باشنندکه سبب ناراحتی رانندگان ورودی نشوند
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر