طراحی سایت
يكشنبه 5 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

مخابرات هفتکل یکسال بدون رئیس!!

عکس- خبرگزاری ندای هفتکل:

«مهدی شیرالی»


 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، اویل دهه‌ی هفتاد بود در دنیای کودکی خود در کوچه و پس کوچه های زادگاه بدنبال هم میدویدیم و بازی میکردیم.... خبررسانی همانند دنیای امروزی نبود.!! ناگهان صدای بلندگوئی که برسقف ماشینی بسته بودند از دور شنیده میشد؛ همه سکوت کردیم تا صدا به همه برسد! و ماشین بلندگو هم نزدیک و نزدیکتر شد.

 

بله! پیام مهم این بودکه مردم شریف هفتکل تجهیزات مخابرات هفتکل را میخواهند از اینجا ببرند و در اختیار شهر همجوار بگذارند.! چند دقیقه طول نکشید که از کوه و دره و کوچه و خیابان، زن و مرد به سمت بازار که مخابرات در گوشه ای از آن قرار گرفته بود سرازیر شدند.

 

همه و همه پیر و جوان، زن و مرد، فرهنگی و نظامی و بازاری، کارگر و کارمند و از همه مهمتر خانواده های محترم جانبازان و شهدا دست در دستِ هم، مانع خروج امتیازات مخابرات از این شهر شدند.

 

نزدیک به سه دهه از این خاطره میگذرد همه انتظار دارند روز به روز ساعت به ساعت مشکلات ارتباطاتی و اینترنتی کم و کمتر شود.

 

مخابرات هفتکل نزدیک به پنج هزار مشترک تلفن ثابت و هزاران هزار تلفن همراه دارد که خیلی از خطوط بدلیل فرسودگی تقسیمهای شبکه و پارگی سیم‌های تلفن، ماه ها و یا نزدیک به سال است که قطع هستند اما بدلیل نبود مسئول در این اداره کار و ارتباطات تلفنی خیلی‌ها را با مشکل مواجه کرده است.

 

فرماندار عزیز و دلسوز جناب اقای طباطبائی عزیز از شما خواهشمندیم برای رفاه حال و پیشرفت پهنای باند اینترتی و شبکه ای این شهرستان و مشکل آنتن دهی اکثر نقاط کور و حتی محلات مرکزی شهر هرچه سریعتر برای این اداره مهم شهرستان مسئول متخصص و دلسوزی را انتخاب نمایید تا شاید بتواند این مشکلات مهم را حل نماید.

 

 

دیدگاه‌ها   

 
-3 #1 باز نشته فولادجمشید 1398-01-27 21:00
با سلام خدمت هم دیاران عزیز. بنده از سال 54 بدلیل نبود کار وشغل مناسب مجبور به مهاجرت از شهری که همه چیزم آنجا بود شدم. وبعد از بازنشتگی از خوزستان مهاجرت کردم. ولی ارتباطم با زادگاهم قطع نشد. چون منزل پدری هنوز پابرجاست وبه هر بهانه ای هر موقع به خوزستان بیایم سری به هفتکل میزنم ولی متاسفانه هر موقع بیایم نه اینکه تغیر زیادی نمی بینم در بعضی موارد هنوز در جا میزند. همین چند روز پیش برای پرداخت عوارض خودرو به شهرداری هفتکل رفته بودم وبرای موضوعی به شورای شهر رفتم وبه آقای اصلانی عرض کردم. کسانی که در راس ادارات هستند چون غیر بومی هستند دل سوز شهر نیستند. شما باید به فکر باشید. خلاصه اینکه انتظار هیچ حرکت مثبتی از طرف رواسای ادارات نداشته باشید. با تشکروآرزوی سربلندی برای هفتکل وهمه هفتکلیها.
نقل قول کردن
 
 
+3 #2 پاسخ: مخابرات هفتکل یکسال بدون رئیس!!عتقی 1398-01-28 22:11
جالب است آب از آب تکان نخورد
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر