طراحی سایت
سه شنبه 28 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

قطعا زنان هر کجا که باشند نمونه می شوند/ از بی تفاوتی و حاشیه نشینی پرهیز کنیم/ اگر عدالت بود، امروز من باید وزیر میشدم

 

دکتر پریچهر سلطانی نویسنده کتاب بی بی مریم بختیاری، مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و کارآفرین برتر کشور که برای حضور در همایش اشتغال و کارآفرینی زنان به شهرستان هفتکل سفر کرد، در مصاحبه ای با خبرگزاری ندای هفتکل اظهار داشت: عده ای فکر می کنند اگر خانمشان وارد اجتماع شود، از خانه فاصله میگیرد و فرزندانشان دچار آسیب های اجتماعی می شوند، اما به نظر من خانمی که اجتماعی باشد، ارتباطش بیشتر می شود و خیلی بهتر میتواند خانه را کنترل کند.

 

وی افزود: به نظر من برای توسعه شهر می توان از زنان استفاده کرد و قطعا زنان هر کجا که باشند نمونه می شوند.

 

سلطانی به نقل از دکتر باستانی گفت: اگر روزی که بختیاری‌ها تهران را گرفتند حکومت و اداره حکومت را به خواهرشان بی‌بی مریم داده بودند سرنوشت بختیاری، آزادی و انقلاب چیز دیگری میشد.

 

نویسنده کتاب بی بی مریم بختیاری اظهار داشت: جای دارد مردم عزیز ایران، تاریخ و کسانی که از وطنشان دفاع کردند را بیشتر بشناسند. بی بی مریم موافق وحدت و مخالف جنگ بود اما در آن زمان گفته بود ما باید بر حسب دستور علما و پیشگامان و آیت الله ها، از کشور و وطنمان و از آزادی خواهی دفاع کنیم.

 

وی گفت: متاسفانه امروز آنطور که باید، به زنان اهمیت داده نمی شود و تاکید می کنم به نظر من برای توسعه شهر باید از زنان استفاده کرد ولی متاسفانه فضای کار به زنان داده نمی شود.

 

مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: من در طول این چند سال، توانستم مدیر و دبیر پایه های ابتدایی، مدیر و دبیر پایه های راهنمایی و هم در دبیرستان مدیریت و دبیر باشم و در تمام دوران خدمت به عنوان مدیر برتر معرفی میشدم و اگر عدالت بود، امروز من باید وزیر میشدم.

 

دکتر سلطانی در پایان گفتگو با ندای هفتکل گفت: به نظر من، ما باید تاریخ را بخوانیم و درمورد آن بحث کنیم و در زمان خودمان ایفای نقش کنیم و از بی تفاوتی و حاشیه نشینی پرهیز کنیم.

گفتنی است: خانم دکتر پریچهر سلطانی زراسوند، دارای دکترای زبان شناسی - استادیار دانشگاه - نوبسنده، پژوهشگر، مشاور کارآفرینی و مدیر تشکل های داوطلبانه خدمت به محرومین - سه دوره مدیر نمونه در کشور، استان و شهرستان - پژوهشگر نمونه - دریافت بیش از یکصد تشویق نامه از ریاست جمهوری، وزیران، استانداران، مدیران کل و...، رتبه ممتاز تفسیر قرآن کریم، دانشجوی رتبه اول دکترا، دانشجو ممتاز کارشناسی ارشد، دانشجو رتبه اول لیسانس، ارائه دهها مقاله علمی در همایشهای ملی و بین المللی می باشد.


 
گفتگو از: علی عوض نژاد

 

 عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر