طراحی سایت
سه شنبه 28 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

۲۶ امدادگر هلال احمر هفتکل به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شدند

 

علیمردان خسروی در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل اظهار داشت: در مرحله اول کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان 16 نفر از امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان هفتکل به دشت آزادگان و حمیدیه اعزام شدند و در مرحله دوم نیز 10 نفر دیگر به شهر رفیع اعزام شدند.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هفتکل گفت: تیم های اعزام شده، تیم های اسکان و پشتیبانی هستند و همچنین معاون امداد این جمعیت به همراه یک گروه 3 نفره غواص در کنار این گروه ها در حال انجام وظیفه هستند و به طور ساعتی گزارشات این مناطق را برای ما ارسال می کند.

 

وی با اشاره به اینکه مفهوم واقعی هلال احمر، اعضای جوانان و داوطلبان است و تیم های امداد و نجات، خروجی سازمان هلال احمر می باشد، از جوانان خواست تا به این جمعیت بپیوندند و خود را آماده مقابله با مخاطرات احتمالی و کمک رسانی به سایر آسیب دیدگان کنند.

 

خسروی همچنین اظهار داشت: شماره حساب هلال احمر در کلیه بانک ها 99999 و شماره کارت 6104337999999996 جهت کمک های نقدی هموطنان سیل زده در نظر گرفته شد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر هفتکل افزود: همشهریان عزیز می توانند کمک های غیرنقدی (از جمله پتو، آب معدنی، پوشاک، لوازم بهداشتی و چادر) را برای هم استانی های سیل زده را به پایگاه های برپا شده هلال احمر در میدان مرکزی شهر، میدان فرمانداری و خیابان بسیج تحویل دهند.

 

گفتگو از: علی عوض نژاد

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر