طراحی سایت
يكشنبه 5 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

بازدید سرزده ی فرماندار هفتکل از روند ساخت پل های جاده خروجی +تصویر

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، جاده خروجی شهر هفتکل به طول 2800 متر که از سال 1394 کنلگ آن زده شد، با عنایت به بی عرضگی مسئولان ادوار تا به امروز کمتر از 500 متر از آن به مرحله آسفالت رسید.

 

این در حالی است که علی عسکر ظاهری (نماینده مودب مجلس) از سال 95 تا روز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه جاری، 11 بار از این 2800 متر جاده دیدن کرد و عکس های یادگاری و تبلیغاتی گرفت.

 

اما جالب تر از آن حضورهای سرزده حجت الاسلام سیدعابدین طباطبایی فرماندار هفتکل از روند ساخت پل های این جاده خروجی است که در ایام ماه مبارک رمضان و با زبان روزه، بدون حضور هیئت همراه و ساز و کرناهای تبلیغاتی پیگیر اتمام این پروژه استانی است.

 

طباطبایی که از آغاز مسئولیتش در فرمانداری هفتکل تا کنون نزدیک به شش ماه از آن میگذرد، بارها با مسئولان استانی و کشوری و مدیران مربوطه در این خصوص نشست های متعددی برگزار کرد تا این مشکل مهم را در جاده ترانزیتی هفتکل، باغملک، ایذه، شهرکرد برطرف کند.

 

گفتنی است: که در حالی که در طول سالهای 95 و 96 ، هیچ مدیرکلی از جاده ی خروجی هفتکل بازدید نکرد، اما با پیگیری های سیدعابدین طباطبایی، در طول شش ماه گذشته مهندس پورسلان (مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان خوزستان) یک مرحله و مهندس رضایی مدیرکل جدید راه و شهرسازی ذو مرحله از جاده خروجی هفتکل بازدید کردند و مهندس رضایی که گویا علاقه ی خاصی به هفتکل دارد، در دومین بازدیدش که یازدهم اردیبهشت ماه جاری انجام شد، آخرین التیماتوم خود را به پیمانکار این پروژه داد.

 

گزارش از: علی عوض نژاد

 عکس- خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس- خبرگزاری ندای هفتکل:

 

دیدگاه‌ها   

 
-4 #1 پاسخ: بازدید سرزده ی فرماندار هفتکل از روند ساخت پل های جاده خروجیعتقی 1398-02-20 09:10
چا فرق کرده تو حالا داخل ساز و کرناش کردی تازه جار زدی؟
نقل قول کردن
 
 
0 #2 انشاالله بازدید آخر باشهقاشق چی 1398-02-23 21:54
این قدر از این بازدید ها شد توی این ده سال وزیر ،استاندار،فرمان دار،بخشدار،معاو ن،شهردار،دکتر و ...انشاالله بازدید آخر باشه
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر