طراحی سایت
يكشنبه 5 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

موافقت معاون وزیر بهداشت با بیمارستان ۳۲ تخت خوابی در هفتکل

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، جلسه نشست حجت الاسلام سیدعابدین طباطبایی فرماندار هفتکل با دکتر تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان پیرامون احداث بیمارستان 32 تخت خوابی در شهرستان هفتکل عصر پنجشنبه 19 اردیبهشت ماه جاری در محل دفتر معاونت توسعه مدیریت این وزارت خانه برگزار شد.

 

سیدعابدین طباطبایی در این خصوص در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل اظهار داشت: با توجه به جمعیت مردم هفتکل و عدم درمانگاه پیشرفته و عبور جاده ترانزیتی  در این شهر، مکاتبات و پیگیری های مجدانه ای با ریاست دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت در خصوص احداث بیمارستان در هفتکل انجام دادیم.

 

فرماندار هفتکل اظهار داشت: همچنین با مکاتباطی که با آن مراجع داشتیم، سند چهار میخ زمین محل احداث این بیمارستان را نیز تهیه و به همراه خود به وزارت بهداشت بردیم که پس از توضیحات و تبادل نظرات، میسر شد دکتر تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با احداث بیمارستان 32 تخت خوابه در هفتکل موافقت کند.

 

وی افزود: دکتر تقوی نژاد ضمن موافقت با احداث بیمارستان در شهر هفتکل، قول تامین اعتبار جهت کلنگ زنی ساختمان آن را در آینده نزدیک داد.

 

گفتنی است: در اردیبهشت ماه 1392 در سفر وزیر معین دولت به هفتکل، مجوز احداث بیمارستان در این شهر صادر شد که از آن زمان تا کنون به فراموشی سپرده شد و اخیراً با پیگیری ها و رایزنی های انجام شده، زمین آن تهیه و جهت احداث بیمارستان، به وزارت بهداشت واگذار شد و حال باید دید وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی اهواز نسبت به تعهدات خود به شهرستان محروم هفتکل چگونه عمل خواهند کرد.

 

 

گزارش از: علی عوض نژاد

 عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

دیدگاه‌ها   

 
+2 #1 جمال زادهجمال 1398-02-22 16:33
خدا کنه کی که ناراضی است
نقل قول کردن
 
 
+2 #2 ایشا الله ماشااللهقاشق چی 1398-02-23 21:49
ایشا الله ماشاالله که حقیقت داره و ایجاد بشه...
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر