طراحی سایت
يكشنبه 5 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

جوابیه شهرداری هفتکل در خصوص مطلب "جلسه ای که تشکیل نشد و امتیاز معاینه فنی که از هفتکل پرید"

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، متن این جوابیه که از سوی روابط عمومی شهرداری هفتکل به این پایگاه خبری ارسال شد، بدین شرح است:

 

با عرض سلام خدمت شهروندان فرهیخته؛

باستحضار می رساند بر اساس بخشنامه ارسالی از استان و به تبع دستور سازمان حمل و نقل وزارت کشور، تا سال ۱۴۰۰ در سنوات گذشته برای کلیه شهرستان های خوزستان سند چشم انداز مرکز معاینه فنی به انجام رسیده و برای اکثر شهرستانها سهمیه ای منظور نگردیده و یا افزایش سهمیه لحاظ نشده است.

 

این تصمیم گیری بر اساس استانداردهای خاص می باشد و آیتم های زیادی مورد نظر است و شهرستان هفتکل نیز یکی از این شهرستان ها می باشد که در سند چشم انداز فاقد استانداردهای لازم تشخیص داده شد و موضوع ربطی به مسئولان شهرستانی نداشته و یک تصمیم کشوری است.

 

در همین رابطه یکی از شهروندان به این شهرداری مراجعه و تقاضای احداث مرکز معاینه فنی خودرو های سبک را نمود و علیرغم توضیحات کارشناس فنی این شهرداری مبنی بر فاقد سهمیه بودن شهرستان هفتکل، ایشان (متقاضی) با اصرار فراوان عنوان داشت شما بمنظور  اشتغالزایی و خدمات رسانی به شهروندان اقدامات اولیه که شامل استعلامات لازم را به انجام رسانید تا اینجانب از طریق تهران و با مسئولیت خودم و روابط خاصی که در سطح بالا دارم، جهت اصلاح سند چشم انداز اقدام نموده و سهمیه هفتکل را نیز اخذ نمایم.

 

هر چند متقاضی صلاحیت و شایستگی لازم را نداشته ولی این شهرداری در راستای اشتغال زایی و خدمات رسانی به شهروندان و حسن نیت و تسریع در امور، اقدام به ارائه استعلامات لازم به نامبرده نمود و در تمام مراحل همگام با ایشان جهت رفع موانع قدم برداشته و بنا به درخواست نامبرده مکاتبات متعددی به صورت مستقیم با مدیرکل دفتر فنی و تشکیل جلسه کمیته فنی در محل فرمانداری و شهرداری و دیگر همکاریهای لازم بعمل آمده و هیچ گونه کم کاری در این زمینه صورت نگرفته است؛ اما شوربختانه با پیگیری فراوان و علارغم تاکید متقاضی مبنی بر داشتن روابط خاص در سطح پایتخت، ایشان موفق به اخذ سهمیه لازم نگردید.

 

حال نامبرده بجای تقدیر و تشکر از این شهرداری به جهت همکاری لازم، بدلیل عدم موفقیت، با سخنی کذب عنوان داشت شورای ترافیک و کمیته فنی  برگزار نگردید در حالیکه شورای ترافیک دو بار اقدام به تشکیل جلسه و تصویب آن نمود و صورتجلسه آن نیز تحویل ایشان گردید.

 

لذا در صورت تخصیص سهمیه لازم، این شهرداری آمادگی دارد در چهارچوب قوانین با متقاضیان واجد شرایط نسبت به راه اندازی مرکز معاینه فنی همکاری و مساعدت نمایید.

 

با احترام

روابط عمومی شهرداری هفتکل

 

 

گفتنی است: پایگاه خبری ندای هفتکل از حسن توجه این مدیر پاسخگو که با ارسال جوابیه رسمی در جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی همکاری نموده، تشکر می نماید.

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 تشکر از شهردارقاشق چی 1398-02-25 12:52
جای تقدیر و تشکر دارد از شهردار محترم و عوامل اجرایی،اگه این طرح اجرایی بشد عالی بود
نقل قول کردن
 
 
0 #2 پاسخ: جوابیه شهرداری هفتکل در خصوص مطلبعتقی 1398-02-26 16:57
آقای شهردار جان خودت پیاز داغشو زیاد نکن و به جایی از این همه کلمات قلمبه و سلنمبه استفاده کنی چهار تا از این مکاتبات را ضمیمه می کردی تا حداقل مرغ خانه ما باور می کرد. شهردار اینجا هفتکل است و مدرمانش متفکر هستند پشت کوه که نیامدن که . تاماجای تقدیر دارد که با آسفالت ناهموار باعث رونق بازار کار تعمیرکاران جلوبندی شده اید. شهردار می دانستی من برای اینکه کاری ایجاد کنم صد میلیون سرمایه گذاری کردم ولی جنابعالی با یک تیر سه نشون زدی بماند و بگذریم
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر