طراحی سایت
يكشنبه 5 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

سیل قدردانی از شاه مکوند در فوریت های پزشکی هفتکل

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، صبح دیروز دفتر پایگاه خبری ندای هفتکل میزان حضور سفید پوشان فوریت های پزشکی هفتکل بود و کارکنان این مرکز در حکایت از زحمات محمد شاه مکوند، خواهان نشر پیام قدردانی خود در ندای هفتکل شدند.

 

پایگاه خبری ندای هفتکل ضمن اعلام بی طرفی در هر گونه قضاوتی در خصوص عملکرد محمد شاه مکوند در مرکز فوریت های پزشکی شهرستان هفتکل، صرفاٌ سخنان کارکنان این مرکز به صورت نوشتاری درآورده و منتشر کرده است.

 

یکی از کارکنان مرکز فوریت های پزشکی از زحمات شاه مکوند برای کسب زمین جهت احداث یک پایگاه اورژانس  در مهسنبلی تشکر کرد و گفت: با راه اندازی آن چند نیروی جدید در آنجا جذب و مشغول به کار می شوند.

 

وی همچنین تجهیز کلیه پایگاه های اورژانس را جز عملکرد 10 ماهه ی محمد شاه مکوند عنوان کرد و گفت: ما پیش تر قبل از انتصاب وی به عنوان رئیس فوریت های پزشکی هفتکل در پایگاه هایمان تلویزیون های 14 اینج قدیمی داشتیم اما الان به تلویزیون های ال ای دی، تخت خواب، تشک، پتوهای جدید برخوردار هستیم.

 

دیگری از تعمیر و مجهز کردن خودروهای آمبولانس صحبت می کند و میگوید: بعضی از آمبولانس ها به حدی مشکل داشتند که ما سال گذشته جرات نداشتیم با آنها با سرعت 90 کیلومتر در ساعت حرکت کنیم و به همین خاطر برخی از مأموریت هایمان با تاخیر انجام می شدند، اما به پیگیری های محمد شاه مکوند مشکل آمبولانس ها تا حدود بسیاری رفع شد و همچنان در حال رایزنی برای رفع بیشتر مشکلات آنهاست.

 

یکی دیگر از سفید پوشان فوریتهای پزشکی از حق و حقوقی صحبت می کرد که پیش تر، چندماه یکبار واریز می شدند و گاهاً کسری حقوق که هیچکس نمیدانست کجا میرود اما حالا حقوق و مطالبات آنها بروز و بی تاخیر واریز می شوند.

 

او همچنین از برخورد مناسب با ارباب الرجوع، همکاری با ادارت و نهادها و همچنین حضور همیشگی در پایگاه ها جهت رفع مشکلات کارکنان و مجموعه مربوطه گفت.

 

این سفیدپوشان که در واقع ناجی انسان ها هستند از ایجاد تفرقه و باندبازی سیاسی دلخورند و خواهان حفظ و پشتیبانی از این گونه مدیران تلاشگر و بی حاشیه بودند.

 

 

گزارش از:  علی عوض نژاد

 

دیدگاه‌ها   

 
+1 #1 پاسخ: سیل قدردانی از شاه مکوند در اورژانس هفتکلممبینی 1398-02-25 12:16
آقای محمد شاه مکوند خیلی خیلی بچه با شخصیت ، مودب و محترمی است.
نقل قول کردن
 
 
+1 #2 عالیقاشق چی 1398-02-25 12:57
انشاالله که پیشرفت بهتر و بیشتری برای کادر پزشکی و اورژانس هفتکل ارایه بدهند
نقل قول کردن
 
 
+1 #3 پاسخ: سیل قدردانی از شاه مکوند در فوریت های پزشکی هفتکلعتقی 1398-02-26 16:39
ما هفتکلی ها به خودمون آلرژی داریم
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر