طراحی سایت
چهارشنبه 26 دي 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

آقای رئیس جمهور! "زنده باد مخالف من"

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

«روح اله شریعتی»

 

خبرگزاری ندای هفتکل: "به بهانه سالگرد درگذشت پیر احمدآباد-دکتر محمد مصدق"

 

 چهاردهم اسفند هر سال اینجا چقدر زمستان است.!!

 

بزرگ بود و از اهالی امروز و با تمام افق های باز نسبت داشت و لحن آب و زمین را چه خوب می فهمید.

 

در باب شخصیت دکتر مصدق سخن های بسیاری گفته شده است و موافقان و مخالفان بسیاری داشت.هدف من سخن گفتن درباره او نیست اما وقتی تاریخ را ورق می زنم و با تونل زمان،خود را به دهه ۳۰ می رسانم و می بینم که ۷۰ روزنامه و مجله بر علیه او می نویسند و گاه او را با رکیک ترین الفاظ مخاطب قرار می دهند و او تنها این گونه پاسخ می دهد:

 

"در جراید ایران،آنچه راجع به شخص اینجانب نگاشته می شود؛هر چه نوشته باشند و هر که نوشته باشد به هیچ وجه نباید مورد اعتراض و تعرض قرار گیرد؛" حسرت مردمی را خورده که صبح شعار "یا مرگ یا مصدق" سر داده و عصر همان روز با شعار "مرگ بر مصدق" او را مشایعت نمودند.

 

مصدق می خواست آزادی سیاسی و حقوق شهروندی را نهادینه کند و در دوران نخست وزیری او حتی یک نفر برای یک ساعت هم به زندان نرفت و با ملی کردن صنعت نفتی که در خدمت استعمار پیر بود و خیابانهای لندن را روشن می کرد؛یک بار برای همیشه دستهای روباه پیر را از سرمایه ملی ایرانیان کوتاه نمود و در مظلومیتش همین بس که:از خیل خیابانها و کوچه های بی شمار ایران زمین،هیچ نامی از مصدق دیده نمی شود.

 

جناب آقای رئیس جمهور، اینها را نوشتم که تذکری داده باشم: *فذکر انما انتَ مُذکِر*

 

دلمان خوش بود آقای روحانی که پس از خرداد ۹۲ کلید کاخ پاستور را به دوال شلوار شما آویختیم و تا مدت ها از الفاظ عوام فریبانه و توهین ها و تهمت ها خبری نخواهد بود.

 

هنوز مدت زیادی از بیانات شما نگذشته است که فرمودید:هر که به خیابان می آید حرف بزند؛ یا خس و خاشاک است یا گاو است یا گوساله است یا آشغال........

این چه جور حرف زدنی است؟ چرا توهین می کنید؟

 

حالا صحبت های بالا را در کنار کلام دیروزتان که مخالفان خود و دولت را به کم عقلی وبی عقلی متهم نمودید قرار می دهم؛ می گویم: به عمل کار برآید به سخندانی نیست.

 

آقای رئیس جمهور!

با هر سخنرانی و مصاحبه ای از این دست؛ریزش آراء شما اجتناب ناپذیر خواهد بود و هر چه به ۱۴۰۰ نزدیک تر میشویم؛بوی احمدی نژادی دیگر به مشام می رسد.

 

جناب آقای روحانی!

 دولت شما میراث دار ویرانه های بسیاری است که دکل و بابک زنجانی نمونه های کوچکی از آن هستند ولی یادتان باشد که از آن روزها شش سال گذشته است و دیگر شما نمی توانید نقش یک اپوزیسیون را بازی کنید و می بایست ایرادات و اشکالات دولت تدبیر را که کم هم نیستند بپذیرید و در صدد اصلاح آنها برآیید و نه اینکه منتقدان را کم عقل و بی خرد بخوانید و این جمله آن نویسنده بزرگ را همیشه به خاطر بسپارید:

در طول زندگی ام هیچ گاه از کسانی که با نظر من موافق بودند؛چیزی نیاموختم.

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر