طراحی سایت
سه شنبه 30 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

سر در گمی داوطلبان آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان/ بوی تعفن لابی های پشت پرده

«پژمان ممبینی»

 

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، سال گذشته با تبلیغات فراوان روابط عمومی شرکت سیمان خوزستان اعلام کرد از میان جوانان رامهرمز و هفتکل ازطریق آزمون جذب نیرو صورت می گیرد.

 

رشته های مورد نیاز اعلام شد، جوانان بیکار هم فوج فوج ثبت نام کردند، صرف نظر از ایرادات اساسی که نسبت به زمان اعلام ثبت نام و مهلت اندک آزمون وارد بود نحوه برگزاری آزمون هم چنگی به دل نمیزد و سطح برگزاری آن از امتحانات مدارس ابتدایی هم پایین تر بود.

 

علی ای حال، بیش از ششصد نفر از جوانان این دو شهر به رقابت پرداختند، و پس از امتحان مدام اخبار شهر را رصد میکردند تا خبر خوشی از منابع انسانی شرکت سیمان به آنها برسد.

 

گذشت و گذشت هم اکنون حدود شش ماه شد و همچنان خبری از اعلام نتایج نشده است! برخی شرکت کنندگان به دانشگاه شهید چمران مراجعه کردند و به آنها گفته شد قبل از عید نوروز پاسخ برگ ها تصحیح شد و تحویل شرکت سیمان خوزستان داده شد و دیگر به ما ارتباطی ندارد! 

 

برخی منابع نزدیک به شرکت سیمان هم علت عدم اعلام نتایج را سهم خواهی سیاسیون  لابی باز اعلام کردند که لگد به آرزو و زحمت ششصد جوان زدند و در حال فشار برای چپاندن نیروهای ستادی خود در شرکت سیمان هستند.

 

امیدواریم با ورود برخی مراجع ذی صلاح و نهادهای نظارتی دست این افرادِ تمامیت خواه و دیکتاتور کوتاه شود و حق جوانان این دو شهرستان ضایع نشود.

 

 

 

افق رامهرمز

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر