طراحی سایت
سه شنبه 30 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

هفتکل ملک پدری، یا مهر مادری/ سی و چند سال سوختن و ساختن در شهری که برای ما نبود، سرنوشت تاریک طایفه بزرگ در شهری کوچک و غرق شده از ژن های برتر!!

«هاشم آشناب (مولایی)»


 

 

خبرگزاری ندای هفتکل:

 ابتداً سوالی خدمتتان دارم آن هم اینکه آیا هفتکل شهرستان میباشد یا یک جزیره خصوصی و مختص به دو و یا بعضاً سه طایفه خاص؟

اگر جوابتان گزینه اول است، پس چرا در مدت این ۴ دهه انقلاب شکوهمند اسلامی هیچ یک از مسئولین شهرستان حتی نیم نگاهی به جوانان توانمند و باسواد طایفه بنده و چند طایفه خوشنام دیگر نداشته و در خدمات رسانی اولیه زندگی نیز با چشم تبعیض نگاه کرده، طوری که انگار این طایفه ۲۰۰۰ نفری در این شهر زندگی نمیکنند و فقط یک ماه مانده به انتخابات چشمشان باز میشود و مارا میبینند.

 

روی سخنم با شما مسئولین و شوراها و نماینده محترم شهرستان میباشد، ما از این انقلاب سهم داریم و در این شهر زندگی میکنیم، آیا شما خودتان را ایرانی تر از من و جوانان هنرمند و باسواد طایفه ام میپندارید و مارا شهروند درجه سه میشناسید، کجای قانون اساسی آمده است که یک شهر با تمام امکانات و مشاغل فقط برای دو قشر باشد، بگوش و بهوش باشید که اگر نیاز باشد زین پس ما سکوت نکرده و مطالبه گری بحق خودمان را در فضای حقیقی و مجازی آغاز میکنیم تا که شاید شما خود را علامه دهر و ما را بیسواد فرض ننمائید.

 

آیا جوانان طایفه بزرگ گورویی شایستگی یک شغل خدماتی در شهرداری و دیگر ادارات شهر را ندارند، حالا مشاغل پشت میزی پیش کش نور چشمیهای خودتان... آیا این همه دکه در حاشیه جاده ورودی و خروجی داده اید، سهم جوانان طایفه بنده چه شده، حتمآ میخواهید بگوئید نیامدند و درخواست ندادند، ولی مردم شریف هفتکل بدانید که بنده چندین سال است دنبال یک دکه برای امرار معاش خانواده ام بودم و هیچ اقدامی از طرف شورا و شهرداری نشد.

 

مناطقی که مردم طایفه ام زندگی میکنند را ببینید، خیابانها خاکی، فاضلاب نا مناسب، روشنایی محدود و....... فرعی 4 و 6 و بقیه اسلام اباد را مشاهد کنید، هیچ فرقی با زمان طاغوت نکرده... ما در فرعی 4 اسلام آباد بالای 5 شهید داده ایم حداقل به حرمت شهیدان به خودتان بیائید.

 

و اما اگر نظرتان گزینه دوم میباشد،که هفتکل جزیره ای خصوصی و مختص به خوتان میباشد، پس شهامت داشته باشید و بگوئید، تا اینکه این طوایف محروم و مظلوم زحمت کم کنند و مهاجرت کنند تا شاید در سرنوشت جوانانشان فرجی شود.

 

آیا میدانید اگر این طوایف مظلوم واقع شده از هفتکل بخاطر تبعیض و بی امکاناتی و عدم نگاه شما مسئولین فربه شهرستان در امر اشتغال زایی  فرزندانشان تصمیم به مهاجرت کنند، لطمه اساسی متوجه موقعیت خودتان میشود و رتبه شهرستانی هفتکل به بخش تنزل خواهد کرد و آنهایی که دنبال مناسب دنیوی هستید متضرر خواهید شد؟ کمی تفکر کنید.

 

جناب مهندس ظاهری نماینده محترم شهرستانهای هفتکل، مسجد سلیمان ،لالی و اندیکا از شما برادر ارزشمند خواهشمندم نسبت به اشتغال جوانان شهرستان هفتکل و خصوصا جوانان طایفه مذکور و دیگر طوائف مظلوم واقع شده این شهرستان تدبیری اندیشه شود تا اینکه به حول قوه الهی این چهره عبوس و افسرده جوانان هفتکل رو به نشاط و شادابی برود،در غیر اینصورت در انتخابات آینده هم جنابعالی و هم مدیران منتصب به شما و هم شورای شهر ودیگر مسئولین مربوطه مورد مآخذه سخت مردم خواهید شد.

 

آقای مهندس ظاهری ارجمند! دو سوم آرا طایفه بنده به صندوق جنابتان ریخته شده چرا فراموش کرده ای، 

جوانان ما کار میخواهند نه تبلیغات...

 

من الله التوفیق

 

دیدگاه‌ها   

 
+2 #1 نیستایرج 1397-10-11 22:01
نگرد نیست گشتم نبود
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر