طراحی سایت
چهارشنبه 21 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

افزایش نرخ ارز سکه را گران کرد/ سکه ارزان می‌شود؟

رییس کمیسیون تخصصى طلا و جواهر تهران با تاکید بر این که تا چند روز آینده التهاب بازار طلا و سکه آرام از بین می‌رود، بیان کرد: پیش فروش سکه باید مانع از افزایش قیمت مى شد اما این اقدام بانک مرکزى معکوس عمل کرد.

 

محمد کشتى آراى در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به این که یکی از عوامل تشدید کننده نوسانات بازار سکه در روز هاى گذشته قیمت ارز است تصریح کرد: نوسانات قیمت سکه که از روز جمعه تا کنون به اوج خود رسیده متاثر از قیمت دلار بوده است.

 

رییس کمیسیون تخصصى طلا و جواهر تهران افزود: با توجه به افزایش قیمت ارزهای پر طرفدار و تعطیلى بازارهاى جهانى در روز گذشته شاهد افزایش حدود 40 هزار تومانى قیمت سکه بودیم.

 

کشتى آراى دومین عامل بالا رفتن قیمت سکه را تقاضای بالا برای خرید سکه دانست و تصریح کرد: طبیعتا تقاضای ایجاد شده در سال جدید در التهاب بازار نقش داشته است.

 

او با تاکید بر این که پیش فروش سکه باید مانع از افزایش قیمت آن مى شد خاطرنشان کرد: این افزایش قیمت با توجه به پیش فروش سکه قابل پیش بینی نبود چراکه روال عادی کاهش قیمت است اما جهش قیمت ارز به یکباره بازار را هیجانی کرد.

 

کشتى آراى با بیان این که سکه در حال حاضر حدود 150 هزار تومان حباب دارد اضافه کرد: پیش بینى مى شود بازار تا یکی دو روز آینده به حالت طبیعی برگردد.

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

پربازدیدترین های پنج روز گذشته

    طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر