طراحی سایت
سه شنبه 30 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

پل اصلی تقاطع غیرهمسطح شهید بندر اهواز افتتاح شد+ گزارش تصویری

شریعتی: توسعه زمانی رخ می‌دهد که پایدار و متوازن باشد و این موضوع در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.
غلامرضا شریعتی در آیین افتتاح پل اصلی روگذر چند سطحی شهید بندر (چهار شیر) اهواز که امروز ( ۲۴ مردادماه) برگزار شد بیان کرد: عید سعید فطر عید مسلمین است و حتما باید مردم اهواز در این ایام احساس عید بودن را داشته باشند بنابراین به شهردار اهواز تأکید کرده ام متولیان دستگاه فرهنگی شهرداری شرایط شهر را به نحوی فراهم کنند که مردم احساس سرور داشته باشند.
 
استاندار خوزستان با بیان اینکه نباید تنها به دنبال بودجه و تأمین منابع مالی از طریق منابع نقدی باشیم، گفت: باید از ظرفیتهای قانونی برای تأمین منابع مالی استفاده شود.
 
 اگر کلانشهرهای دیگر رشد کرده‌اند همه پول در دست نداشته اند بلکه از ظرفیتهای قانونی استفاده کرده‌اند که موجب تولید ثروت بیشتر و انجام تعهداتشان شده است.
 
وی با اشاره به پروژه روگذر چند سطحی شهید بندر تصریح کرد: این پروژه با تلاش استاندار، شهردار و شورای شهر سابق آغاز شد و شهردار و شورای شهر اهواز کنونی به کار سرعت دادند. استاندار خوزستان گفت: تاسیسات موجود در مسیر زیر زمین چهارشیر بسیار شلوغتر از روی زمین است.
 
از همه دستگاههایی که تاسیساتی در این مسیر داشتند و به نوعی می‌توانستند در اجرای این پروژه ممانعت کنند اما همکاری داشتند تشکر می کنم.
 
شریعتی بیان کرد: باید چنین پروژه هایی در نقاط مختلف اهواز نه تنها در مرکز شهر بلکه در مناطق دیگر که گره ترافیکی وجود دارد با جدیت و سرعت انجام شود.
 
استاندار خوزستان افزود: باید هرچه سریعتر فاز بعدی پروژه تقاطع چند سطحی شهید بندر نیز انجام و تکمیل شود تا مردم بتوانند از تمام مواهب این پروژه بهره مند شوند.
 
وی عنوان کرد: چنین پروژه هایی از اتلاف سوخت جلوگیری می کنند. همچنین به شرایط زیست محیطی کمک می‌کنند زیرا هرچه خودروها بیشتر در ترافیک باشند به شرایط زیست محیطی بیشتر آسیب می‌رسد و بر روح و روان مردم نیز آثار مخرب دارد. چنین مسائلی به طور غیرمستقیم بر سلامت جامعه اثرگذار است.
 
شریعتی تصریح کرد: باید به این پروژه ها در اهواز سرعت بخشیده شود، اهواز نسبت به کلانشهرهای مختلف کشور در این حوزه ها عقب است و باید با سرعت و جدیت و با توجه به نیازی که در این زمینه وجود دارد پیش برویم و با همت جمعی جهت توسعه و آبادانی تلاش کنیم.
 
استاندار خوزستان ادامه داد: باید در حوزه زیرساختهای خوزستان و اهواز تلاش کنیم. نمی‌توان منطقه ای را با انجام پروژه های عمرانی توسعه داد و مناطق دیگری از شهر عقب بمانند. توسعه زمانی رخ می‌دهد که پایدار و متوازن باشد و این موضوع در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.
 
وی با بیان اینکه نباید تنها به دنبال بودجه و تأمین منابع مالی از طریق منابع نقدی باشیم، گفت: باید از ظرفیتهای قانونی برای تأمین منابع مالی استفاده شود. اگر کلانشهرهای دیگر رشد کرده‌اند همه پول در دست نداشته اند بلکه از ظرفیتهای قانونی استفاده کرده‌اند که موجب تولید ثروت بیشتر و انجام تعهداتشان شده است.
 
امیدواریم در این زمینه در کنار هم باشیم تا اهواز با سرعت بیشتری در پروژه های شاخص شهری و توسعه متوازن منطقه ای پیش رفته و از عقب ماندگی خارج شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر