طراحی سایت
سه شنبه 30 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

تمامی مشکلات آب ماهشهر تا بهمن امسال برطرف می‌شود

فرماندار شهرستان بندرماهشهر گفت: تا بهمن ماه سال جاری مشکل کمی و کیفی آب شهرستان بندر ماهشهر به کلی رفع می‌شود.
 
محسن بیرانوند در بازدید از تاسیسات آبرسانی و تصفیه‌خانه‌های شهرستان بندرماهشهر همراه با اصحاب رسانه اظهار داشت: در خصوص تامین کمی و کیفی آب اقدامات بسیار خوبی انجام شده است و هیئت دولت در سال گذشته اعتباراتی به این مسئله اختصاص داده مه بلافاصله پروژه‌ها تعیین و آغاز به کار شده است.
 
وی افزود: تهیه ونصب و راه‌اندازی تجهیزات برقی ناحیه صنعتی، بازسازی فیلترهای تحت فشار و دیوارهای پیرامونی آن و خرید و نصب و راه اندازی تجهیزات کلرزنی وبک‌واش تلمبه‌خانه ناحیه صنعتی، بازسازی تصفیه‌خانه و ساختمان کلرزنی و بک واش آن احداث مخرن 8هزار متری تصفیه خانه و خرید و نصب 8 دستگاه فیلتر شنی در بندرامام و خرید و نصب و راه‌اندازی دستگاه کلرزنیو بک واش و دیوار کشی تلمبه‌خانه شهر چمران و ساماندهی تلمبه خانه سربندر 3 از جمله پروژه های در حل اجرا بوده است.
 
فرماندار بندرماهشهر با اشاره به وضعیت فاضلاب شهرستان بندر ماهشهر بیان کرد: در حوزه فاضلاب 720 میلیارد ریال اعتبار برای شهرستان اختصاص یافته که در حال حاضر جمع‌آوری انشعابات فاضلاب‌های خانگی در دست اقدام است.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: تا بهمن ماه سال جاری مشکل کمی و کیفی آب شهرستان بندر ماهشهر به کلی رفع خواهد شد البته هم‌اکنون اقدامات کوتاه مدتی اعم از افزود چند پمپ برای افزایش ظرفیت آب شهرستان انجام شده است.
مرجع / تسنیم

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر