طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

مشکل آب آبادان و خرمشهر تا ۱۵ تیر برطرف می شود

برای تکمیل خط ۲۰۰۰ میلیمتری انتقال آب به آبادان و خرمشهر ازبالا دست رودخانه کرخه ،۵۳۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی طرح آبرسانی غدیر هزینه شده است و به فضل الهی طرح در موعد مقرر که همان 15 تیرماه است وارد مدار بهره برداری می گردد
مشکل آب آبادان و خرمشهر تا 15 تیر برطرف می شود / تامین آب از رودخانه کرخه و طرح غدیر
خوزنیوز: رضا پرویزی مجری طرح آبرسانی غدیر در منطقه جنوب در گفت و گو با خبرنگار خوزنیوز درخصوص شرایط انتقال آب به شهرهای جنوبی استان گفت: در وضعیت فعلی بخشی از نیاز آب شرب شهرهای آبادان ،خرمشهر و شادگان از محل ایستگاه پمپاژ قیصریه در محدوده شهر هویزه به میانگین روزانه 230 هزار مترمکعب در شبانه روز صورت تامین میگردد.
 
پرویزی تاکید کرد: با تکمیل و اتمام عملیات اجرایی احداث خط انتقال آب 2000 میلیمتری ازطرح آبرسانی غدیر  بطول 113 کیلومتر و تعبیه الکتروپمپ ششم در ایستگاه پمپاژ ام الدبس در حدود 90000 مترمکعب در شبانه روز طی روزهای آینده به ظرفیت شهرهای آبادان و خرمشهر اضافه خواهد شد.
 
وی افزود: باتوجه به اینکه این آب از بالا دست رودخانه کرخه با ec مطلوب و کدورت زیر 5 ارسال خواهد شد بخشی از مشکل آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر را حل خواهد کرد.
مشکل آب آبادان و خرمشهر تا 15 تیر برطرف می شود / تامین آب از رودخانه کرخه و طرح غدیر
 
وی افزود: سازمان آب وبرق خوزستان با حمایت و پشتیبانی استانداری خوزستان تمام ظرفیتهای موجود را برای حل سریع مشکل بکار گرفته است  و به مردم عزیز این شهرها که مصادیق صبرو تحمل و بردباری هستند قول میدهیم که با اتمام عملیات اجرایی این خط طی چند روز آینده بخشی از مشکلات موجود حل خواهد شد.
 
مجری طرح آبرسانی غدیر در منطقه جنوب گفت: برای تکمیل خط ۲۰۰۰ میلیمتری انتقال آب به آبادان و خرمشهر ازبالا دست رودخانه  کرخه ،۵۳۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی طرح آبرسانی غدیر هزینه شده است.
 
وی گفت: درمسیر احداث این خط حدود ۸۰ مورد موانع اجرایی وجود داشت که عبور از آنها حداقل بین ۸ تا ۱۰ ماه نیاز به زمان داشت ولی طی 2ماه گذشته تا حال با بکارگیری 30 اکیپ شبانه روزی عملیاتی وبیش از 100دستگاه ماشین آلات وبالغ بر 500 نفر نیروهای عملیاتی ،اجرایی و تخصصی در حال حاضر این موانع به 3 مورد رسیده است و به فضل الهی طرح در موعد مقرر که همان 15 تیرماه است وارد مدار بهره برداری می گردد. البته باید در نظر داشت ابگیری خط و رسیدن آب به مقصد نیز حدود 5 روز زمان میبرد.
 
پرویزی در خاتمه از پیگیریهای استاندار خوزستان و دستیار ویژه ایشان در امور عمرانی و زحمات  پیمانکار طرح قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) تشکر نمود.
 
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر