طراحی سایت
سه شنبه 28 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

اهواز، امروز و فردا باد و غبار / اوج بارش‌ها در خوزستان، دوشنبه

مدیرکل هواشناسی خوزستان از برقراری جو ناپایدار بر استان و پیش‌بینی افزایش ابر، وزش تندبادهای شدید، رگبار و رعد و برق خبر داد. 
 
کوروش بهادری اظهار کرد: مدل‌های هواشناسی نشان می‌دهند که از امروز(1 اردیبهشت‌ماه) تا روز سه‌شنبه(4 اردیبهشت‌ماه) جو ناپایداری بر استان خوزستان حاکم است که موجب افزایش ابر، وزش تندبادهای شدید، رگبار و رعد و برق خواهد شد. 
 
وی افزود: اوج بارش‌ها در روز دوشنبه پیش‌بینی شده است که شدت بارش نیز در مناطق شمالی و ارتفاعات خوزستان نسبت به سایر نقاط بیشتر خواهد بود.
 
مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به وقوع گرد و غبار در مناطقی از استان گفت: وقوع گرد و خاک در بصره موجب کاهش دید در آبادان و خرمشهر شده به طوری که دید در آبادان و خرمشهر به 2 کیلومتر رسیده است اما این وضعیت به تدریج در حال بهبود است.
 
بهادری تصریح کرد: برای امروز و فردا وزش باد تا حدودی شدید را در اهواز پیش‌بینی می‌کنیم که این باد به صورت موقت می‌تواند موجب کاهش دید یا شکستن شاخ و برگ درختان در اهواز شود. 
 
وی بیان کرد: اگر میزان بارش‌ها در روز یک‌شنبه (2 اردیبهشت‌ماه) ضعیف باشد احتمال بروز پدیده گرد و خاک در روز دوشنبه به صورت موقت به دلیل وزش این بادها وجود خواهد داشت.
 
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته آبادان با 37 درجه سانتی‌گراد و ایذه با 14 درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خوزستان بوده‌اند. تغییرات دمای هوای امروز اهواز نیز بین 23 و 37 درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود. 
مرجع / ایسنا

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر