طراحی سایت
يكشنبه 5 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

اجرای گام دوم پروژه بزرگ آسفالت در اهواز

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز از اجرای عملیات لکه گیری، قیر پاشی و آسفالت در مناطق مختلف اهواز تحت نظارت حوزه معاونت فنی وعمرانی خبر داد.

محمد صفری عنوان کرد: باعنایت به وجود بیش از ۳۵۰هزار متر مربع معبر جدید الاحداث و آماده، اجرای آسفالت در مناطق مختلف کلانشهر اهواز و لزوم بهسازی شریانهای اصلی به منظور ارتقاء کمی وکیفی شبکه معابر، تسهیل در حمل ونقل، جابجایی و پاسخ مناسب به درخواستهای شهروندان گرامی در امتداد نهضت آسفالت با تاکید شهردار محترم و معاون فنی و عمرانی شهرداری در دستور کار قرار گرفته است.

 

صفری افزود: با انعقاد قراردادهای جدید به ارزش قریب به پانصد میلیارد ریال در سطح شهر شاهد رفع بخش قابل توجهی از نواقص موجود و توسعه معابر در سطح شهر اهواز خواهیم بود.

 

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز؛ تصریح کرد: در حال حاضر اجرای عملیات قیرپاشی و آسفالت باند دوم میدان مهدیس تا سه راهی بنکداران (شهدای دشت آزادگان) با مساحت بالغ بر۱۸هزار متر مربع و بلوار اصلی شهید علی هاشمی کوی ملاشیه با مساحت بیش از ۱۰هزار مترمربع و بهسازی معابر کوی رمضان در دست اقدام است و این عملیات در روزهای آتی با افزایش اکیپ های اجرایی با جدیت و توان بالاتر پیگیری و ادامه خواهد داشت.

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر