طراحی سایت
سه شنبه 28 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

استاندار خوزستان: اعتراف می‌کنم در طرح بازآفرینی شهری عملکرد خوبی نداشتیم

استاندار خوزستان با اشاره به وضعیت پیشرفت طرح بازآفرینی شهری در استان گفت: اعتراف می‌کنم در طرح بازآفرینی شهری آن‌طور که باید خوب عمل نکردیم‌. نتیجه تصویری برای شهر اهواز
غلامرضا شریعتی  امروز در دهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خوزستان در سال 97 که در محل مهمانسرای استانداری خوزستان برگزار شد، با بیان اینکه طرح بازآفرینی شهری دیر در خوزستان آغاز شد، اظهار داشت: طرح بازآفرینی شهری علاوه بر اینکه با تأخیر در خوزستان آغاز شد، از سرعت لازم نیز برخوردار نبود که بنا شد در سال جدید این تأخیرها جبران شود.

وی افزود: درعین‌حال باید آموزش‌های لازم صورت گیرد تا برای سال آینده بتوانیم با سرعت و جدیت خوبی این موضوع را دنبال کنیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: اعتراف می‌کنم در طرح بازآفرینی شهری آن‌طور که باید خوب عمل نکردیم و امیدوارم در سال آینده با تلاش فرمانداران و شهرداران عقب‌ماندگی‌ها را جبران کنیم.

شریعتی در ادامه با اشاره به درخواست شهرداران نسبت به ترمیم و تعویض آسفالت معابر شهری، گفت: ما بیش از 3 هزار تن قیر داریم که همچنان از آن‌ها استفاده‌نشده؛ شهرداران باید روال قانونی دریافت قیر را طی کنند نه اینکه منتظر بمانند تا حواله قیر به‌صورت آماده پشت درب اتاقشان حاضر شود.

وی افزود: شهرداران شهرها باید افرادی را به‌منظور پیگیری روال دریافت قیر قرار دهند و از سویی دیگر اداره کل راه و شهرسازی نیز باید برای این افراد دوره آموزشی دریافت حواله قیر برگزار کند.

استاندار خوزستان تأکید کرد: شهرداران برای قیر باقی‌مانده امسال فرصت 2روزه باقیمانده را از دست ندهند تا سریع‌تر قیر موردنیاز خود را تحویل بگیرند.

شریعتی در خصوص پذیرایی از میهمانان نوروزی نیز عنوان کرد: همه شهرداران، دستگاه‌های دولتی و نیروهای تأمین‌کننده امنیت باید به‌گونه‌ای عمل کنند تا میهمانان نوروزی با خاطره‌ای خوش از خوزستان گذر کرده و به شهرهای خود برگردند.

مرجع / تسنیم

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر