طراحی سایت
سه شنبه 28 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

پلیس فتا خوزستان درباره کلاهبرداری با پیامک نوروزی به شهروندان هشدار داد

رئیس پلیس فتا خوزستان درباره کلاهبرداری در قالب پیامک تبریک عید نوروز و دانلودهای نوروزی به شهروندان در سراسر استان هشدار داد. نتیجه تصویری برای پیامک
 سرهنگ شاهین حسنوند در این باره اظهار داشت: کاربران فضای مجازی در روزهای پایانی سال و ایام نوروز مراقب پیام های تبریک سال نو ، دریافت لینک دانلود ، برنده شدن در جشنواره های خاص، باشند چرا که در سال های گذشته برخی سودجویان از این روزها برای کلاهبرداری استفاده کردند.
وی افزود: کلاهبرداران با ارسال پیامک های تبریک سال نو کاربران را تشویق و ترغیب به ورود به لینک خاصی می کنند و پس از آن اهداف پلید خود را اجرا می کنند.
رئیس پلیس فتا خوزستان ادامه داد: در این شیوه کلاهبرداری ،مجرمان با راهنمایی، کاربران را به صفحه خاص و تبلیغ برای دانلود عناوین جذاب و پرداخت اینترنتی وجه و درگاه فیشینگ هدایت کرده و با دریافت اطلاعات حساب بانکی آن ها توسط صفحات جعلی، در فرصت مناسب اقدام به تخلیه حساب فریب خوردگان می نمایند.
وی تصریح کرد: شهروندان خوزستانی در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس  www.cyberpolice.irقسمت گزارش مردمی اعلام نمایند.
مرجع / ایرنا

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر